Apartment ( Price 25 € )

Triple Room ( Price 25 € )

Double Room ( Price 20 € )

Single Room ( Price 18 € )

Welcome

Your first experience in Tirana will be our Hostel located in the center of the city. In this Hostel you will find a warm atmosphere with a service which reminds you the saying: "Home sweet home".We have single, double and matrimonial rooms.They are very comfortable and furnished with wood furniture.Every room has a TV set, a mini-bar and bathrooms inside. Our rooms have Air Conditioning that will make you feel comfortable at any season of the year.Choose us and you'll be satisfied.Thank you for choosing "Bujtina Shqiptare"!!

Miresevini

Takimi juaj i pare me Tiranen eshte ky Hostel i vogel ne qender te saj. Ne kete hostel do te gjeni nje ambient te ngrohte shtepie me nje sherbim qe te kujton thenien : "Ku ka me mire se ne shtepi". Sherbejme me dhoma teke, dyshe e matrimoniale. Dhomat jane komode e te mobiluara me dru sipas stilit e tradites shqipetare. Cdo dhome eshte e pajisur me televizor, mini-bar dhe me banjo moderne qe do t'ju bejne te zgjidhni vetem kete hostel.Por jo vetem kaq, me ajrin e kondicionuar ne cdo dhome ju do te ndjeheni te rehatshem ne cdo stine te vitit. Na zgjidhni ne dhe do te mbeteni te kenaqur. Ju Faleminderit!!